Gümüş Alyans Yüzükler

Yüzük modellerindeki çeşitlilik her zevke uygun bir yüzük bulmayı kolaylaştırıyor. Geleneksel, tek tip alyans bugün de bazı çiftler tarafından tercih ediliyor olsada farklılık arayışındaki çiftler artık yüzlerce model bulabiliyor. Değişik ebatlarda renk ve motif kombinasyonlarında, taşlı taşsız yüzlerce seçenek var ve tabiki kişiden kişiye beğenilerin değişiyor olmasının yanı sıra erkeklerin ve kadınların beğenileride hayli farklılar ortaya çıkabiliyor.

Geleneksel alyans, hafif yuvarlak hatlı, sade, motifsiz bir halkadır. Geleneksel alyans kullanma gibi fikri olanların yanı sıra bir çok boyutlarda ve renkte yüzüklerle sitemizde karşılaşabilirsiniz. Özellikle erkekler arasında, zarif görünen ince yüzüklere kıyasla, gümüş alyans yüzükler daha çok yaygındır.

Gümüş Çift Alyans (EAL063)Kalp Figürlü 925 Ayar Gümüş Alyans

Geleneksel ama geniş gümüş alyans modelleri gibi sade ama ayrı iki renk olarak da beğenilmektedir. Bir taraf bayanlar da daha çok görülmekte olan motifli, işlemeli, taşlı yüzüklerden hoşlanıyor ve genelde onların seçtiği yüzükler alınıyor. Bu yüzden belirtmeliyiz ki kilo alma veya vermeye bağlı olarak parmak ölçülerinizde olan değişikliklere sebep olan durumlarda yüzükleri genişlettirmek veya daralttırmak gerekebilir.

Gümüş Çift Alyans (EAL011)Gümüş Çift Alyans (EAL030)

Gümüş Çift Alyans (EAL063)Kalp Figürlü 925 Ayar Gümüş AlyansGümüş Çift Alyans (EAL068)Gümüş Çift Alyans (EAL030)

 

Navigate